اینویتروژن – Invitrogen

نمایندگی اینویتروژن 

محصولات شرکت اینویتروژن

برند اینویتروژن یکی از زیرمجموعه های برند ترموساینتیفیک (Thermo scientific) می باشد و با درآمد بیش از 24 میلیارد دلار و تقریبا هفتاد هزار کارمند در سراسر دنیا ، یکی از رهبران جهان درحوزه تولید محصولات مربوط به علوم زیستی بیوتکنولوژی و شیمی است.

شرکت ترموفیشر ماموریت خود را  این می داند  که مشتریان خود را قادر سازد جهان را سالم تر ، تمیزتر و ایمن تر جلوه دهند.

 برند Invitrogen به پژوهشگران کمک می کند تا تحقیقات در زمینه علوم زیستی را تسریع کنند ، چالش های پیچیده آنالیز را حل کنند  و تشخیص بیماری را بهبود بخشند، داروهای جدید برای بیماری های ناشناخته را به بازار عرضه کنند و بهره وری آزمایشگاهی را افزایش دهند.

نمایندگی شرکت Invitrogen

محصولات اینویتروژن در زمینه انواع فن آوری های زیست شناسی سلول ، پروتئین و بیولوژیکی مولکولی ،از واکنش دهنده های لیپوفکتامین ، کیت های کلون سازی TOPO و آنزیم های SuperScript و Platinum گرفته تا محصولات لازم برای فناوری های وسترن بلاتینگ ، تولید آنتی بادی های مونوکلونال و پلی کلونال و خدمات سنتز ژن می باشد، همه آنها به گونه ای طراحی شده اند که به شما اطمینان می دهند ، زمانی که در تحقیق خود سرمایه گذاری می کنید کارآمد هستند و نتایج قابل اعتمادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

ترموساینتیفیک (Thermo scientific) با برند های زیرمجموعه خود که شامل,applied biosystems unity lab services -(Invitrogen) -fisher scientific یک ترکیب بی نظیر از فن آوری های نوآورانه ، محصولات و خدمات جامع را ارائه می دهد.

محصولات Invitrogen :

محصولات برند اینویتروژن شامل کیت های تحقیقاتی مولکولی و ژنتیکی ، کیت های استخراج DNA ،آنتی بادی ها، کیت های PCR و RT-PCR ، و نیز در زمینه های ترنسفکشن ، آنالیز های سلولی،آنالیز و خالص سازی DNA و RNA ،فلوسایتومتری ، آنتی بادی ها ، آنتی بادی های کنژوگه ،کلونیک و محصولات پروتئین بیولوژی که به کمک شناسایی ،اندازه گیری ، آنالیز و شناسایی عملکرد پروتئین ها می کند و بسیاری محصولات دیگر می باشد و با بیش از پنجاه هزار مقاله مستند و معتبر ، رونوشت های معکوس این برند Invitrogen انتخاب برتر برای بسیاری از پروژه های تحقیقاتی به اثبات رسیده است.

جدیدترین نوآوری اینویتروژن، Invitrogen SuperScript IV RT  می باشد که در آن پایداری در برابر دما ، قابلیت پردازش و بازده cDNA برای عملکرد بهتر حتی با نمونه های RNA چالش برانگیز بهبود یافته است .اگر به دنبال بهترین عملکرد سنتز   cDNA هستید ، به RTS SuperScript نیاز دارید.

کیت های ELISA Invitrogen با کیفیت بالا ، به شما امکان می دهد پروتئین مورد هدف خود را با اطمینان اندازه گیری کنید.

کیت تحقیقاتی برند Invitrogren :

کیت های الایزا برند Invitrogren طیف گسترده ای از پروتئین های ترشحی مانند سیتوکین ها ، شیمیوکین ها و فاکتورهای رشد برای ایمونولوژی و پژوهش های التهابی را در بر می گیرد. این پروتئین ها در رشد سلولی ، تکثیر ، انتقال ، تمایز و بلوغ مهم هستند.

فروش محصولاتInvirogen

invitrogen products

invitrogen products

نمایندگیInvirogen

شرکت ندا شیمی نماینده فروش محصولات برند اینویتروژن (Invirogen) در ایران می باشد .

برای سفارش اینترنتی درخواست های خود می توانید با شماره های فوق تماس بگیرید.

خرید کیت تحقیقاتی

دفتر مرکزی فروش تهران : 44045418 021 (زمان اداری)

واتساپ و تلگرام : 09394453175  (برای استعلام فوری و آنلاین در زمان اداری و غیر اداری)

مدیریت : 09914214699